• OLYMPIÁDA ZO SJL

Svoje vedomosti a zručnosti z materinského jazyka sme si 3. decembra 2019 overili
    v školskom kole olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Súťažili sme v dvoch
    kategóriách: 1. a 2. ročník, 3. a 4. ročník. Porota zložená z našich slovenčinárov vyhlásila
    nasledovné výsledky:

1. kategória - 1. a 2. ročník:
    1. miesto Križánek Jakub I.B
    2. miesto Mihajlevič Matúš I.B
    3. miesto Sudorová Veronika II.B
    2. kategória – 3. a 4. ročník:
    1. miesto Paracka Patrik III.A
    2. miesto Bordáč Erik III.A
    3. miesto Vido Samuel IV.C

Blahoželáme a víťazom budeme držať palce v krajskom kole.

• olympiáda NEJ

Dňa 4.12.2019 sa konalo na  našej škole školské kolo olympiády nemeckého jazyka. Zúčastnilo sa ho 10 najlepších žiakov SPŠ s pozitívnym prístupom a záujmom o nemčinu z 1. - 3. ročníka. Súťaž prebiehala podľa platných  organizačných pravidiel. V 5 častiach olympiády mali súťažiaci možnosť preukázať všetky svoje gramaticko - konverzačné schopnosti, na základe ktorých sa na prvých 3 miestach umiestnili nasledovní žiaci:

1.Sloboda Pavol - 2.B    2.Pobjecký Patrik - 3.A  3.Eliášová Jana - 2.B

Víťaz školského kola sa zúčastní v januári 2020 obvodného kola na Gymnáziu Myjava. Blahoželáme a veľa úspechov!

• Zenit v Strojárstve

Dňa 27.11.2019 sa dvaja naši žiaci štvrtého ročníka – Denis Buchta (mechanik nastavovač) a Rastislav Čečot (mechatronik) zúčastnili krajského kola súťaže Zenit v strojárstve, konanej v Považskej Bystrici.

Denis  Buchta obsadil v kategórii S výborné 3. miesto. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.

• Pozvánka na DOD FRI UNIZA

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

• SPŠ vz GYMY

Dňa 19.11.2019 sme sa opäť po roku v Dome kultúry Samka Dudíka spolu s Gymnáziom Myjava stretli v rámci osláv Dňa študentstva na snáď už tradičnom súťažno-zábavnom zápolení SPŠ vz GYMY.

Našu školu úspešne a víťazne reprezentovali súťažiaci Monika Raganová, Pavol Sloboda, Jakub SlezákJuraj Ondris. Vďaka patrí aj účinkujúcim – Alenke Schmidolovej, Tomášovi Kabátovi, Denisovi Buchtovitanečníkom zo 4.C, moderátorke Lenke Benovej, ako i výpomoci v rámci technického zabezpečenia Liliane ŽifčákovejPetrovi Rehákovi.

Obecenstvo i vystupujúci vytvorili pohodovú, príjemnú atmosféru, ktorá je prísľubom budúcich spoločných stretnutí oboch myjavských stredných škôl

• Odborná prednáška + návšteva

• Streetbalový turnaj – Memoriál Niny Bukovskej

• Kto je nalepší v streľbe šestiek a trojok

• Hľadáme najlepšiu basketbalovú triedu!

• Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

• Ktorá trieda najlepšie strieľa „šesťky“?

• Ste dobrí v hádzaní trojok?

• Ako sme maľovali ihrisko...

• it akadémia partner

• Rád maľuješ? Pripoj sa k nám!

• Ako dokážeme ničiť naše vlastné životné prostredie

• Projekt

• Ďalší krok k Industry 4.0

Vďaka veľkej podpore od spoločnosti Thermoplastik Poriadie sa naši žiaci budú pripravovať na novej učebnej pomôcke - robotickom ramene KUKA.

• Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava
    SPŠ Myjava