Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Andrej Duga DA Rozvrh
Riaditeľ
 
 
Ing. Martina Malková MaM Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Alena Adámková AA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.B ELE
Zástupca v triede: IV.B LOG
Zástupca v triede: IV.B TL
 
 
Ing. Zdenka Bendová BZ Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A ELE
Triedna učiteľka: III.A MEC
 
 
Mgr. Marcel Bórik BM Rozvrh
Učiteľ
 
 
František Coufalík CF Rozvrh
Majster
Zástupca v triede: II.C MN
 
 
Mgr. Veronika Čičmancová ČV Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Tatiana Durcová DT Rozvrh
Učiteľka
 
 
Bc. Anna Filanová FA Rozvrh
Majsterka
Triedna učiteľka: IV.C MN
Zástupca v triede: I.B MN
 
 
Ing. Jaroslav Gerža GJ Rozvrh
Triedny učiteľ: II.C MN
 
 
Mgr. Peter Grečný GP Rozvrh
Učiteľ
 
 
RNDr. Želmíra Grešnerová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B LOG
Triedna učiteľka: III.B TL
 
 
Mgr. Elena Hložková HE Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Zlatica Horňáková HZ Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B LOG
Triedna učiteľka: II.B TL
 
 
Ing. Peter Horváth HP Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: IV.A MEC
Zástupca v triede: IV.A STR
 
 
Mgr. Darina Hradská HD Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.B LOG
Zástupca v triede: I.B TL
 
 
Mgr. Adriana Hutyrová HA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.B LOG
Zástupca v triede: II.B TL
 
 
Mgr. Gabriel Koch KG Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Ján Lichanec LJ Rozvrh
Učiteľ
 
 
PhDr. Pavol Maliarik MP Rozvrh
Triedny učiteľ: III.C MN
Triedny učiteľ: IV.C MN
Zástupca v triede: IV.C MN
 
 
Mgr. Iveta Maliariková MI Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A ELE
Triedna učiteľka: II.A MEC
 
 
Mgr. Tomáš Mihaljevič MT Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Alena Mosná MsA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: III.A ELE
Zástupca v triede: III.A MEC
 
 
Mgr. Slavomír Mosný MS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III.B LOG
Zástupca v triede: III.B TL
 
 
Ing. Igor Mozolák MoI Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: II.A ELE
Zástupca v triede: II.A MEC
 
 
Mgr. Anna Otrubčiaková OA Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B LOG
Triedna učiteľka: I.B MN
Triedna učiteľka: I.B TL
 
 
Jaroslav Pagáč PJ Rozvrh
Majster
Zástupca v triede: III.C MN
 
 
Ing., Mgr. Alena Palková PA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B ELE
Triedna učiteľka: IV.B LOG
Triedna učiteľka: IV.B TL
 
 
Mgr. Anna Petrášová Vychovávateľka
 
 
Ing. Eva Podmajerská PE Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A MEC
Triedna učiteľka: IV.A STR
 
 
Mgr. Ľubomír Podrazil Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I.A ELE
Zástupca v triede: I.A MEC
 
 
Darina Potúčková Vychovávateľka
 
 
PhDr. Daniela Štefíková ŠD Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A ELE
Triedna učiteľka: I.A MEC
 
 
Ing. Anton Veselovský VA Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Danka Viselková Vychovávateľka

© aScAgenda 2021.0.1242 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 23.10.2020

Novinky

Kontakt

  • Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava
    SPŠ Myjava
    Ul.SNP 413/8
    907 01 Myjava
  • riaditeľ: 034 621 2149
    0918 591 672

    sekretariát: 034 621 2348
    0915 951 608

    vrátnica: 034 621 3861

    e-mail: info@spsmy.tsk.sk

Fotogaléria